Soutěž ve finanční gramotnosti

V současné složité situaci, kdy se dlouhodobě pohybujeme na hraně – jak v oblasti sociální tak v oblasti ekonomické – se docela určitě může znalost některých finančních pravidel hodit. Nejen proto jsme se zapojili do tradiční soutěže ve Finanční gramotnosti.

Kategorii mladších žáků do okresního kola postoupili Karolína Barták (4. třída), Monika Ladrová, Jakub Novotý, Pavel Daniel Jeryje, Ema Černá a Tomáš Král (5. třída).

V kategorii starších žáků bodovali Karolína Bartošová, Lucie Holečková, Valentýna Kocourková (7. třída), Philip Collings (8. třída), Kateřina Velová a Jakub Bartoš (9. třída).

Nyní se pilně se připravujeme na zdolání okresního kola, které se uskuteční nejpozději do 18. února. Držte nám, prosíme, palce.