Matematický klokan

V uplynulých dnech se zájemci z řad třetího až devátého ročníku zapojili do soutěže matematický klokan. V kategorii Cvrček – letos mimořádně třetí a čtvrtá třída- soutěžilo 24 řešitelů – Nora Mikulková a Filip Dvořák dosáhli na plný počet bodů, v závěsu pak skončily dvojčata Leontýna a Valentýna Pšaidlovy. V kategorii Klokánek – letos pátá a šestá třída – soutěžilo 31 řešitelů. Nejlepší skóre dosáhli Adélka Bartošová, Tobiáš Dachovský a Monika Ladrová. Kategorii Benjamín – sedmá a osmá třída – soutěžilo 12 řešitelů. První příčky obsadily  Denisa Krásná, Marie Tesařová a Marianna Pšaidlová.  V kategorii Kadet soutěžilo 8 soutěžících. Nejlepší Kateřina Matoušů, Dominik Laštovka a Štěpánka Tenglerová. Všem skvělým řešitelům gratulujeme diplomy jsou připravené, ostatním účastníkům děkujeme.