Exkurze Kolárka

27.06.2016 18:28

Žáci 9. třídy vyrazili v pátek 24. 6. na exkurzi do Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Kolárka v Kolíně, kde sídlí rovněž o. p. s. Prostor. Zde měli možnost si prohlédnout celé zařízení a získat tak informace o tom, jaké vyžití a služby dětem a mladistvým tento klub nabízí. Vyzkoušeli si místní hudební zkušebnu i posilovnu a získali skvělý přehled o možnostech trávení volného času i mimo domov. Žáci se také opět setkali se známými lektory, aby se tentokrát věnovali tématu, o které deváťáci sami požádali. Jednalo se o problematiku partnerských vztahů a bezpečného sexu. Žáci se dozvěděli řadu zajímavých a poučných informací, otevřeně diskutovali o problematice a nebáli se zeptat na cokoliv, co je zajímalo.  V závěru programu se všichni měli možnost k programu vyjádřit, žáci ocenili především jeho poutavost a užitečnost do budoucnosti.