ADVENTNÍ KONCERTY

28.11.2012 12:43

Zveme všechny rodiče, žáky a přátele školy na adventní koncerty, které naše škola organizuje a pořádá. Prvním adventním koncertem je adventní koncert při svíčkách v kostele Navštívení Panny Marie na Vysoké 1.2. 2012, kde náš sbor vystoupí jako jeden z učinkujících  koncertu.

Druhý koncert na první adventní neděli 2.12. 20121 jsme uspořádali na nádvoří suchdolského zámku. Od 17.00 hodin zde vystoupí školní sbor a jako host bude zpívat  Lucie Mrňáková, bývalá žákyně naší školy. Po skončení koncertu zveme všechny diváky a posluchače na adventní prodejní výstavu, která bude otevřena v prostorách obřadní síně.

Třetí  adventní koncert se uskuteční v sobotu 8.12. 20122. Zveme všechny od 14.00 hodin do kostela sv. Václava v Dobřeni.

Poslední koncert se bude konat v sobotu 22.12. 2012 v kostele sv. Bartoloměje v Solopyskách. Vánočně naladit Vás přijde nejen náš školní sbor pod vedením Evy Vyhnánkové a Hany Kopečkové, ale také smyčcové kvarteto VISIONE QUARTET ze ZUŠ v Kolíně. Velmi se těšíme na všechna vystoupení a na Vaši účast.

Předem děkujeme Všem rodičům, kteří obětavě a trpělivě dováží děti na všechny koncerty.

(foto viz fotogalerie školy)