Sportovní den

V úterý 26.4. jsme část výuky v lavicích vyměnili za sportování na venkovním hřišti vedle naší sokolovny. Sportovní dopoledne proběhlo pod vedením profesionálního trenéra Jana Váni a zúčastnilo se ho 50 žáků z naší školy. Žáci soutěžili po družstvech v 5 sportovních disciplínách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), a to nejen o celkové vítězství, ale také o 3 místa v Národním finále v Poděbradech.

Hlavním cílem akce však nebylo se kvalifikovat do finále, ale ukázat žákům, že pohybem mohou zažít spoustu zábavy a třeba i najít motivaci ke sportování ve svém volném čase.

 

Na Národním finále v Poděbradech nás budou reprezentovat tito žáci:

1.místo – Jeremiáš Müller

2.místo – Lukáš Lhotka

3.místo – Tomáš Rožníček

 

Díky všem, kteří se zúčastnili a pomáhali s přípravou a realizací.

 

Jaromír Horký