Vyhodnocení fotosoutěže "Barevný podzim"

10.11.2013 12:41

 Ve čtvrtek 7.11.2013 proběhlo v osmé třídě vyhodnocení fotosoutěže "Barevný podzim". Fotografie vznikly v průběhu projektového dne se stejným názvem. Vybrané fotografie jsme vystavili na nástěnce na chodbě školy a v průběhu týdne měli možnost hodnotit sami žáci, školní parlament a také všichni učitelé. Hodnocení ukázalo, že se každému líbí něco jiného, pořadí na prvních pozicích se měnilo s každým odevzdaným hlasem, ale nakonec byly výsledky přece jen jednoznačné. Na prvním místě se umístily hned dvě fotografie, jedna z dílny realizačního týmu Natálie Nachtigalové, Nikoly Tomáškové, Kateřiny Černohlávkové a Nikoly Šarounové, druhá vzešla z rukou fotografa vynikajících kvalit Jiřího Šimoníčka. Druhé místo vynesla pěkná práce skupině nadějných umělců Ondřeji Kupčíkovi, Pavlu Pijákovi, Martinu Starému, Patrikovi Podanému. Třetí pozici získala Bára Potočková. Všechny soutěžní fotografie jsou velmi zdařilé a dokládají, že i "puberťáci" vnímají krásu podzimní přírody a nejsou neteční ke svému okolí.