Vítá Vás úplně nová škola

30.08.2012 17:33

Milí žáci a žákyně,

čas prázdnin utekl jako voda a čeká nás další školní rok. Ráda bych Vás uvítala ve zcela novém a krásném prostředí se spoustou novinek pro obohacení výuky i trávení volného času. Všichni jste zažili začátky naší přestavby, víte co dalo práce školu na tuto náročnou přestavbu připravit a jistě si umíte představit, co úsilí jsme všichni museli vyvinout, aby škola vypadala tak, jak ji v pondělí 3. září uvidíte. Dnes je vše hotovo a my můžeme opět usednout do lavic a začít pilně pracovat. Doufám, že se Vám prostory školy budou líbit a hlavně, že si toho budete vážit a že nám krásné nové učebny, chodby i všechny další části školy vydrží v takovémto stavu co nejdéle. Na závěr bych ráda zvlášť uvítala naše nové žáky, kteří nastupují do první třídy, a přeji jim jen samé hezké zážitky a nové kamarády. Za kolektiv zaměstnanců školy Mgr.Lydie Wagenknechtová