Velký úspěch našich sportovců

20.09.2018 18:09

Dnes 20. září 2018 to v naší škole cinkalo medailemi, které přivezli žáci  z oblastního kola v In - line bruslení.  Pět žáků se zúčastnilo již 12. ročníku soutěže " Středočeská In - line brusle v Kutné Hoře. Za krásného slunečného počasí  naši sportovci  předvedli neskutečné výkony, a tudíž jim po právu náležela místa na stupních vítězů.  V kategorii mladších dívek si pro úžasné 2. místo dobruslila Vanesa Vošická . Na 3. místě skončila její spolužačka Marianna Pšaidlová.  Mladší chlapci se nenechali zahanbit.  Filip Langr skončil na 2. místě a Štěpán Petrus  na 3. místě. V kategorii juniorů jsme vybojovali díky Ivanu Královi 
1. místo
. Ivan Král bude 26. září 2018 toto umístění obhajovat v krajském kole, které se koná v Benátkách nad Jizerou. Již nyní mu celá škola drží palce.
Milí sportovci, děkujeme vám za vzornou reprezentaci školy. (viz. fotogalerie)

 

Vyhledávání