Úspěch v Plavecko - běžeckém poháru

13.05.2013 16:05

 V pondělí 13. května odjelo devět žáků  do Kutné Hory reprezentovat naší školu v Plavecko - běžeckém poháru Středočeského kraje. První disciplína, kterou žáci museli zdolat bylo plavání. Žáci ve svých kategoriích museli uplavat 50m nebo 100m. Na druhou disciplínu jsme se přesunuli do parku pod Vlašský dvůr. Zde byly již pro závodníky připraveny běžecké tratě dlouhé 500m a 1000m. V mladší kategorii za naši školu závodili Jiří Hampl, David Laštovka, Karolína Uhrová, Natálie Ladrová, Eliška Kroupová - všichni z 5. třídy. Do bojů ve starší kategorii zasáhli Patrik Langmajer a Jakub Mareš ze 6.třídy a Štěpán Melcer a Lukáš Laštovka ze 7.třídy. V této kategorii jsme zaznamenali velký úspěch. Lukáš Laštovka se vynikajícím během probojoval ze čtvrté pozice po plavecké části  na krásné druhé místo. GRATULUJEME!! Lukášovi budeme všichni držet palce v krajském kole, které se bude konat 29.května v Čelákovicích.(foto viz.fotogalerie školy a jednotlivých tříd)