Sportovně relaxační kurz 1.třída a MŠ

21.06.2016 21:22

V termínu 13.6. – 16.6. 2016 se konal pro žáky 1.třídy a mateřské školy Sportovně relaxační kurz v obci Kamenice - Dobšín v Českém ráji. Kurzu se zúčastnilo 16 žáků a 2 pedagogové (p.uč.Potočková a p.uč Kratochvílová) a 1 praktikantka (Kristýna Kocourková). Ubytování bylo zajištěno v penzionu Slunečno v blízkosti hradu Kost. Sportovně relaxační kurz měl tematické zaměření pod názvem Tajemství kouzelných skřítků. Náplní byly úkoly, při kterých děti získávaly jednotlivé skřítky ( Pořádníčka, Šikulku paměťovou, soutěživou a tvořivou, Vodomílka, Přírodníčka, Jedlíka a Mračouna ). Poslední den byl naplánovaný výlet do dětského areálu Šťastná země, kde si děti prošly přírodní stezku, hledaly kouzelníka a zařádily si na netradičních herních prvcích. Všechny děti dostaly na památku barevnou kšiltovku a upomínkové předměty. Prvňáci i předškoláci zvládli první pobyt bez rodičů a se spousty zážitků se vrátili spokojeni domů.