Soutěž ve finanční gramotnosti

07.01.2016 20:40

I v letošním školním roce jsme se zapojili již do 7. ročníku soutěže ve finanční gramotnosti. Pro připomenutí tato soutěž se zabývá problematikou správného hospodaření, bankovnictvím, bezpečností při používání moderních technologií,…

V letošním sedmém ročníku soutěže poprvé soutěžili žáci prvního stupně v první kategorii – a  zúčastnili se žáci čtvrté a páté třídy, v rámci druhé kategorie pak - jako již tradičně -  celý druhý stupeň. Nejlepší umístění zaznamenali a do okresního kola soutěže se budou připravovat týmy ve složení Ondřej Petrus, Kateřina Snížková, Lenka Budínská, Ondřej Karásek, Jáchym Kovářík a Martin Králík za první kategorii a Tomáš Moc, Sandra Barešová, Petr Snížek, Jakub Mareš, Jana Rychlíková a Veronika Herelová za druhou kategorii. Gratulujeme. Okresní kolo se uskuteční ještě před jarními prázdninami.