Pozvánka na pochod

07.05.2014 17:55

Turistický kroužek při ZŠ Suchdol zve všechny žáky, jejich rodiče, kamarády a přátele turistiky na 8.ročník pochodu Okolím Suchdola. Pro pěší a psy je připravena trasa asi 14 km dlouhá vedená převážně terénem nebo po vedlejších silnicích. Cyklisté dojedou až na Kaňk, kde bude pro ně otevřen kostel. Raritou cyklotrasy je Národní přírodní památka Rybníček u Hořan - jediná lokalita vzácné vodní rostliny Rdestice hustolisté. Pochodníci se mohou těšít i na občerstvení v Miskovicích u stánku se zmrzlinou nebo v nové hospodě "U Vasila" v Bohouňovicích. Cyklisté mohou poobědvat na Kaňku ve vyhlášené restauraci "Na Pašince".  Pro děti ze školy vyhlašujeme soutěž tříd o nejvyšší účast v pochodu. Vítězná třída bude odměněna dortem. Těšíme se na vaši účast.