Postupujeme do celostátního finále

07.04.2016 09:11

Ve čtvrtek 31.3. proběhla krajská kola soutěží Tuta Via Vitae – bezpečná cesta životem, Sapere-vědět jak žít a Finanční gramotnosti.  Soutěže probíhaly on-line formou v soutěžních týmech. Největší radost nám udělalo družstvo ve složení  Kateřina Barthová, Natálie Ladrová a Tereza Saidlová, které ve druhé kategorii v soutěži Tuta Via Vitae vybojovalo první místo a POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO FINÁLE v PRAZE. Gratulujeme.

Ani ostatní soutěžní družstva, ač dále nepostupují, nás však nezarmoutila. V kategorii mladších žáků v soutěži Tuta Via Vitae družstvo ve složení Ondra Petrus, Kateřina Snížková a Martin Králík vybojovalo krásné druhé místo.

V soutěži Sapere družstvo mladších žáků – Jindra Mareš, Dominika Nešvarová a Vojtěch Dvořák obsadilo rovněž druhé místo. Starší žáci ve složení Sandra Barešová, Veronika Herelová a Marie Čižinská obsadili čtvrté místo.

V soutěži Finanční gramotnosti pak mladší žáci Lenka Budínská, Kateřina Snížková a Martin Králík zabodovali  krásným čtvrtým místem a družstvo starších žáků – Jana Rychlíková, Jakub Mareš a Veronika Herelová obsadili třetí místo.