Návštěva Knihovny v Suchdole

16.02.2018 10:35

V pátek 16.2. jsme v hodině čtení navštívili místná knihovnu. Na okně ve třídě se nám již kupily přečtené knihy, a tak jsme se je vydali vrátit zpět do knihovny. Již při vstupu do knihovny nám to tam zavonělo novotou a o to s větší chutí jsme do knihovny vstoupili. Ač žáci páté třídy, první věc na kterou jsme se vrhli byly dětské hry a stavebnice pod oknem u malého, roztomilého stolečku. Po nemalé chvíli jsme se teprve rozhlédli a začali vybírat nějaké nové knížky na čtení. Většina z nás si knížku vybrala, jiní mají doma rozečtenou knihu od Vánoc, a tak jen přemýšleli, kterou knihu si možná vyberou při příští návštěvě knihovny. Zrenovované prostředí je velmi příjemné, dětský koutek oslovil i větší a starší děti a pohodlná křesílka přímo volají, aby si člověk vzal knihu, posadil se a v klidu se do ní začetl.

Žáci 5.třídy a Hana Kopečková