LYŽAŘSKÝ VÝCVIK V JIZERSKÝCH HORÁCH

12.03.2017 17:27

Lyžařský výcvikový kurz letos proběhl v Hraběticích v Jizerských horách. Na chatě Hraběnka jsme spolu se žáky a učiteli ze ZŠ Starý Kolín  strávili  sedm  příjemných dní, v nichž jsme  lyžovali a učili se  carving, hráli hry, soutěžili a užívali jsme si zdravého horského vzduchu.

V týdnu od 4.3. – 10.3. 2017 se nám v Hraběticích vystřídaly snad všechny druhy počasí, které lze na horách zažít. Od sobotního prosluněného dne, přes zamračenou neděli, polojasné pondělí, mlhavé úterý, středa byla umrzlá a slunečná, čerstvý sníh napadl ve čtvrtek a nová dávka mokrého sněhu na cestu domů v pátek. Všichni lyžaři si s nástrahami počasí poradili, a tak jsme se všichni spokojení a vylyžovaní vrátili v pátek domů do svých vlastních postýlek.

 V příjemné společnosti se skvělou  kuchařkou jsme, strávili prima týden, navázali jsme nová přátelství a především jsme zdokonalili svůj lyžařský styl (tedy většina z nás).

Fot viz fotogalerie školy.