Lampionový průvod

24.11.2014 06:59

V pátek 21.11. se večer před školou rozzářily pestrobarevné lampiony a blikající lampičky. Nejmenší kamarádi našich školáků a žáci prvního stupně se vydali na večerní procházku Suchdolem za svitu lampionů. Dva průvody procházely postupně téměř celým Suchdolem. Průvod mladších měl kratší trasu a  starší si vycházku natáhli a už cestou plnili různé úkoly odvahy. V závěru pochodu mohl postupně každý ukázat svou odvahu. Projít s rozsvíceným nebo zhasnutým lampionem trasu osvětlenou jen svíčkami a splnit úkoly. Nejodvážnější (nebylo jich málo) šli sami, méně odvážní pak ve dvojicích nebo ve třech. Sladkou strašidýlkovou odměnou se děti rozloučily s kamarády, tmou a lampiony a všichni spěchali domů na televizní "Madagaskar".