Karneval ve školní družině

28.02.2016 17:41

Děti navštěvující školní družinu měly ve středu 24. 2. příležitost se skutečně vyřádit. Konal se totiž tradiční karneval, na který se dostavilo velké množství rozličných masek. K vidění byly čarodějnice, a to hned v několika provedení, dále se představili piráti, ninjové, princové, upíři a strašidla, kovbojové i čerti, ale také roztomilé víly a princezny. Kostýmy byly mnohdy opravdu velmi originální a vtipné. Ani paní vychovatelky nezůstaly stranou. Na děti čekala řada soutěží a tanců s tradičními karnevalovými doplňky jako byly balonky nebo konfety. Nakonec všichni hlasovali o nejvydařenější masky a vítězové byli odměněni diplomem a drobnými cenami. Věříme, že si všichni karneval dostatečně užili a dobře se bavili. Jak nám to všem slušelo, můžete vidět ve fotogalerii.