Fotbalový turnaj

18.06.2013 17:18

V úterý 18.června se výběr fotbalistů naší školy zúčastnil fotbalového turnaje základních škol, který pořádala ZŠ Nové Dvory. Fotbalisté - Laštovka David, Gallistl Tomáš - 5.třída, Langmajer Patrik - 6.třída, Šimoníček Jiří, Laštovka Lukáš - 7.třída, Dolejš Petr, Barth Tomáš - 8.třída, Čižinská Adéla, Březina Martin, Zich Adam - 9.třída pod zkušeným vedením Honzy Herouta ze 7.třídy vykopali krásné 3.místo. Velkou oporou mužstvu byl brankář Tomáš Černohlávek -8.třída. Ten se značným přehledem vychytal nejen řadu vyloženě gólových šancí soupeřů, ale i dva pokutové kopy, které proti našemu týmu byly písknuty. Všem hráčům patří velký dík za bravurní výkon, který během turnaje předvedli. (viz.fotogalerie školy)