Exkurze Čokoládovna Šestajovice

21.12.2017 22:15

Ve čtvrtek 21.12. se sedmá třída vypravila na exkurzi do čokoládovny Rodas v Šestajovicích. Jeli jsme pohodlně linkou s jedním přestupem a v pořádku dorazili na místo. Trošku menší komfort byl způsoben obrovským zájmem škol a střídáním jednoho zájezdu za druhým. Nicméně i tak si děti mohly prohlédnout prostory čokoládovny a svíčkárny, namalovat čokoládový odlitek, odlít a ozdobit tabulku čokolády a samozřejmě ochutnat a nakoupit. Po absolvování exkurze si děti mohly prohlédnout domácí zvířátka a poté jsme se vypravili na zpáteční cestu. Protože ale bylo chladno, pršelo a v daném čase nebylo dobré spojení, využili jsme tento čas a projeli se oklikou přes centrum Prahy, kde pochopitelně nemohla chybět zastávka v obchodním centru a oblíbené restauraci. Výlet a exkurze se všem líbila. Fotografie v galerii.