Divadélko pro školy - 2. stupeň

29.04.2014 16:07

 Také žáky 2. stupně navštívilo dne 23. 4. 2014 Divadélko pro školy z Hradce Králové tentokrát s programem "Divadelní učebnice aneb české divadlo 20. století". Dvojice nepřekonatelných komiků představila žákům velice zábavnou vzdělávací formou ta nejkvalitnější a nejznámější díla českých dramatiků a seznámila děti s historií slavných českých divadel -od Osvobozeného divadla po Semafor či Husu na provázku. Prostřednictvím komických scének tak byli žáci svědky osobitého zpracování her pánů Voskovce a Wericha, Karla Čapka či Járy Cimrmana. Nechyběla ani hudební vložka - písně J. Suchého a J Šlitra v podání herecké dvojice zaznamenaly značný pozitivní ohlas. Představení bylo úspěšné, většina zúčastěných slzela smíchy a již nyní se těšíme na další návštěvu tohoto skvělého divadelního souboru.