Akce v červnu 2017

31.05.2017 12:55

Ve čtvrtek 1.6. na Den dětí pojede 2.- 5.třída na výlet do Duhového parku. V pátek 2.6. ráno proběhne další žákovská samospráva. Od pondělí 5.6. do středy 7.6. se šestá třída zúčastní sportovně turistického kurzu, ten samý termín je naplánován také pro výlet 7.třídy. Ve čtvrtek 8.6 čeká na šestou třřídu ještě výlet na Stvořidla. Na pátek 9.6. vyhlásila ředitelka školy ředitelské volno z důvodu školení pedagogických pracovníků. Od pondělí 12.6. začne další kolo sběru starého papíru, bude ukončeno v pátek 16.6. v ranních hodinách. Žáky devátého ročníku čekají obhajoby svých absolventských prací, které proběhnou podle rozpisu v týdnu od 12. do 16.6. Ve čtvrtek 15.6. budou ve spolupráci s obcí žáci 1.- 4.třídy pasováni na čtenáře. Exkurze čeká na žáky osmé a deváté třídy. V pondělí 19.6. si prohlédnou prostory poslanecké sněmovny. V závěrečném týdnu školního roku se v úterý 27.6. uskuteční celoškolní akce ochrana člověka za mimořádných událostí, poté ve středu 28.6. přijede za žáky Divadélko pro školy. V pátek 30.6.se na dva měsíce rozloučíme, žáci si domů odnesou vysvědčení. S devátou třídou proběhne slavnostní rozloučení ten samý den od 8.30.Potom se všichni rozejdeme na zasloužené prázdniny.